De techniek kost je nu vooral tijd, energie en klanten

Je weet dat de achterkant van jouw bedrijf beter en slimmer ingericht kan worden. Je hebt alleen iemand nodig die strategisch meedenkt en taken oppakt voordat jij het vraagt.

Stel je voor dat…

Klinkt goed hè?

Dit is precies wat je van mij kan verwachten als we gaan samenwerken. 

Jij hoeft geen lijst met taken aan te leveren of uit te denken wat er op technisch vlak voor jouw bedrijf moet gebeuren. 

Ik zie wat er nodig is, geef advies en regel het.

kimminten1

Strategie

Wanneer jij een idee hebt voor jouw bedrijf, denk ik mee over wat er op technisch vlak nodig is. Van het kiezen voor de juiste systemen tot nadenken over hoe alles zo goed mogelijk geoptimaliseerd kan worden voor het besparen van tijd en het optimaliseren van de klantreis.

Techniek

Systemen worden aan elkaar gekoppeld en ingericht, funnels in ActiveCampaign worden gebouwd en alles wordt door mij getest. Jij kan er vanuit gaan dat alles perfect werkt en hoeft je hier geen zorgen meer over te maken. 

Optimalisatie

De techniek verandert razendsnel en systemen worden continu aangepast en verbeterd. Ik houd alle ontwikkelingen in de gaten en optimaliseer processen en automatiseringen. Zo blijft alles optimaal werken. 

“Ogenschijnlijk op de achtergrond, is Kim die onmisbare kracht die ons als team sterk, flexibel en zeer succesvol maakt.”

- Zarayda Groenhart

Ik werk veel met:

Voor ondernemers die willen dat de achterkant van hun bedrijf net zo professioneel voelt als de voorkant

Met een technisch strateeg hoef jij je geen zorgen meer te maken over e-mails die niet aankomen, leads die in verkeerde funnels terecht komen of systemen die niet goed samenwerken waardoor fouten ontstaan. 

Je krijgt structuur, overzicht en iemand die niet alleen uitvoert, maar ook met je meedenkt. 

Deze samenwerking start vanaf 5 uur per maand voor 425,- (excl. btw). Tijdens een kennismaking maak ik een inschatting van het aantal uren dat er maandelijks nodig zijn. 

Een vaste check-in call per maand

Pro-actief en strategisch meedenken over de techniek

Werkzaamheden worden binnen 1 week opgepakt

Contact via e-mail, spoed via WhatsApp

“Kim denkt actief mee over hoe mijn bedrijf geoptimaliseerd kan worden. Zij heeft er als technisch strateeg ideeën over die ik nooit had kunnen bedenken.”

- Shirley Verduin

Veelgestelde vragen

Ik heb al eerder met een VA gewerkt. Wat maakt een samenwerking met jou anders?
Ik werk niet taakgericht zoals veel VA’s, maar strategisch en proactief. Je hoeft mij geen lijst met taken aan te leveren. Ik signaleer wat er nodig is en regel het. Als technisch strateeg bewaar ik het overzicht, denk ik vooruit en ben ik altijd bezig met het verbeteren van de achterkant van jouw bedrijf.

Ik werk het liefst met ondernemers die al een basis hebben staan, maar willen doorgroeien zonder dat de techniek hen afremt of onoverzichtelijk wordt. Groei vraagt om een stevige technische fundering en daar help ik je graag bij. Twijfel je of we een match zijn? Plan een gratis kennismakingsgesprek in waarin ik jou en jouw bedrijf beter leer kennen. Ik geef altijd eerlijk advies of dit nu al de juiste stap is voor jou of dat je wellicht iets anders nodig hebt.

Ik werk o.a. met ActiveCampaign, Plug&Pay, Huddle, Zapier, WordPress, Learndash, WooCommerce, Zoom en WebinarGeek. Staan systemen waar jij mee werkt hier niet tussen? Mail naar kim@kimminten.nl, dan kan ik aangeven of ik daarmee werk en we een kennismakingsgesprek kunnen inplannen.

Taken worden binnen een week opgepakt, tenzij het een spoedgeval is. Door het vaste check-in moment per maand kan ik een planning maken en hoef je niets op te volgen of mij ergens aan te herinneren. Jij kan er vanuit gaan dat het wordt geregeld.

Voor eenmalige projecten en kleinere opdrachten bied ik strippenkaarten aan. Houdt er rekening mee dat ik dan niet pro-actief en strategisch meedenk, maar uitvoer waar jij om vraagt. Daarnaast duurt het langer voordat ik taken uitvoer aangezien er niet een vast aantal uren per maand voor jou wordt gereserveerd. 

Soms heb je meer technische ondersteuning nodig dan verwacht. Ik kijk mee of dit iets eenmaligs is of structureel. Is het eenmalig, dan is het in overleg mogelijk om uren bij te kopen. Wanneer je structureel uren moet bijkopen, dan adviseer ik een upgrade naar een pakket met meer uren.

Na de eerste 3 maanden kun je per maand opzeggen. Het uitgangspunt is een langdurige samenwerking zodat ik jouw bedrijf goed leer kennen en precies weet wat er speelt zodat ik de techniek daarop kan laten aansluiten. Met meerdere klanten werk ik al met veel plezier jarenlang samen.

Klaar met technische gedoe? Laten we jouw systemen omtoveren tot een geoliede machine.